Złote liście, trawy i jesienne słońce. Pomimo chłodu, w czułości tych dwojga można się ogrzać!

Ta jesienna sesja ma wyjątkową historię i jest naprawdę bliska mojemu serduszku! W związku z tym, że nie mogłam być fotografką na ślubie tych słodziaków, myślałam, że nie dane nam będzie stworzyć coś razem. Tymczasem już po swojej ceremonii poprosili mnie o sesję. Na spontanie, z dnia na dzień, wieczorem rozmawialiśmy, a rano już się widzieliśmy!

Jak na taki spontan, byli naprawdę porządnie przygotowani <3 Brakowało nam tylko boho bukietu, ale była jesień, byliśmy w lesie… Stworzyliśmy najbardziej naturalny z możliwych bukietów – z traw rosnących na łące.

Zaparzcie herbatkę, odpalajcie muzykę i miłego oglądania! <3

Fotograf Ślubny LublinFotograf Ślubny LublinFotograf Ślubny LublinFotograf Ślubny LublinFotograf Ślubny LublinFotograf Ślubny LublinFotograf Ślubny LublinFotograf Ślubny LublinFotograf Ślubny LublinFotograf Ślubny LublinFotograf Ślubny LublinFotograf Ślubny LublinFotograf Ślubny LublinFotograf Ślubny LublinFotograf Ślubny LublinFotograf Ślubny LublinFotograf Ślubny LublinFotograf Ślubny LublinFotograf Ślubny LublinFotograf Ślubny LublinFotograf Ślubny LublinFotograf Ślubny LublinFotograf Ślubny LublinFotograf Ślubny LublinFotograf Ślubny LublinFotograf Ślubny LublinFotograf Ślubny LublinFotograf Ślubny LublinFotograf Ślubny LublinFotograf Ślubny LublinFotograf Ślubny LublinFotograf Ślubny LublinFotograf Ślubny LublinFotograf Ślubny LublinFotograf Ślubny LublinFotograf Ślubny LublinFotograf Ślubny LublinFotograf Ślubny LublinFotograf Ślubny LublinFotograf Ślubny LublinFotograf Ślubny LublinFotograf Ślubny LublinFotograf Ślubny LublinFotograf Ślubny Lublin