Jak mogła się skończyć sesja ślubna, gdy Panna Młoda jeździ konno, a Pan Młody jest pływakiem? Tylko tak! <3

Po poprzednich spotkaniach z Igą i Michałem na sesji narzeczeńskiej i ich ślubie, już wiedziałam, jak potrafią zaskakiwać. Tej sesji ślubnej nie mogłam się doczekać z jeszcze jednego powodu. Uwielbiam, gdy na zdjęciach pokazujecie swój temperament i zainteresowana!

Spotkaliśmy się w cudownym, zacisznym, rodzinnym miejscu w pełni lata, które oferowało nam ogrom możliwości. Po kilku rodzinnych portretach z konikiem, postanowiliśmy zrobić spacer po okolicy. Trafiliśmy do przepięknego lasu, z którego wyszliśmy na złociste połacie dojrzewających pól. Zrobiło się gorąco, więc konieczna była kąpiel w basenie 😀 Nic dziwnego!

 

Fotograf Ślubny LublinFotograf Ślubny LublinFotograf Ślubny LublinFotograf Ślubny LublinFotograf Ślubny LublinFotograf Ślubny LublinFotograf Ślubny LublinFotograf Ślubny LublinFotograf Ślubny LublinFotograf Ślubny LublinFotograf Ślubny LublinFotograf Ślubny LublinFotograf Ślubny LublinFotograf Ślubny LublinFotograf Ślubny LublinFotograf Ślubny LublinFotograf Ślubny LublinFotograf Ślubny LublinFotograf Ślubny LublinFotograf Ślubny LublinFotograf Ślubny LublinFotograf Ślubny LublinFotograf Ślubny LublinFotograf Ślubny LublinFotograf Ślubny LublinFotograf Ślubny LublinFotograf Ślubny LublinFotograf Ślubny LublinFotograf Ślubny LublinFotograf Ślubny LublinFotograf Ślubny LublinFotograf Ślubny LublinFotograf Ślubny LublinFotograf Ślubny LublinFotograf Ślubny LublinFotograf Ślubny LublinFotograf Ślubny LublinFotograf Ślubny LublinFotograf Ślubny LublinFotograf Ślubny Lublin

Suknia ślubna: Laurelle