Wyobraźcie sobie czerwcowy poranek. Początkowo rześki, ale z każdą godziną, gdy zbliża się do pełni dnia, staje się coraz gorętszy. Gdy zapach lasu upaja wakacyjną beztroską, to do głowy przychodzą szalone pomysły!

Gdy jechałam do Igi i Michała na ich sesję narzeczeńską w kierunku Podlasia, nie miałam wątpliwości, że będzie pięknie. Mijałam po drodze takie widoki, jakie znam tylko ze wschodniej Polski (ewentualnie Toskanii)! Ten bezkres i spokój oświetlony delikatnym światłem poranka, no cudo!

Będąc już na miejscu, rozkręcaliśmy się w rytmie dnia. Rankiem zaczęliśmy od spaceru. To mój ulubiony sposób na rozpoczęcie sesji zdjęciowej. Możemy swobodnie rozmawiać, jest w 100% bezstresowo no i jesteśmy w ciągłym ruchu, czyli nie ma problemu, jak stanąć albo co zrobić z rękami :).

Potem Iga z Michałem zagwarantowali nam najlepsze możliwe towarzystwo najsłodszych owieczek na świecie! Ja się tak ekscytuję takimi sytuacjami, wzrusz na maxa. Zwierzaki były cudowne i wprowadziły fajny kontekst. Przy okazji, bardzo polecam zabieranie na sesje zdjęciowe Waszych  piesków, nie dość, że są rozkoszne, są częścią rodziny, to fantastycznie rozluźniają atmosferę!

Koło południa kończyliśmy spotkanie z pompą. Była taka energia, jaką pamiętam z dziecięcych wakacji!

Nic tu więcej nie zdradzę, po prostu musicie sami to zobaczyć!

 

Fotograf Ślubny LublinFotograf Ślubny LublinFotograf Ślubny LublinFotograf Ślubny LublinFotograf Ślubny LublinFotograf Ślubny LublinFotograf Ślubny LublinFotograf Ślubny LublinFotograf Ślubny LublinFotograf Ślubny LublinFotograf Ślubny LublinFotograf Ślubny LublinFotograf Ślubny LublinFotograf Ślubny LublinFotograf Ślubny LublinFotograf Ślubny LublinFotograf Ślubny LublinFotograf Ślubny LublinFotograf Ślubny LublinFotograf Ślubny LublinFotograf Ślubny LublinFotograf Ślubny LublinFotograf Ślubny LublinFotograf Ślubny LublinFotograf Ślubny LublinFotograf Ślubny LublinFotograf Ślubny LublinFotograf Ślubny LublinFotograf Ślubny LublinFotograf Ślubny LublinFotograf Ślubny LublinFotograf Ślubny LublinFotograf Ślubny LublinFotograf Ślubny LublinFotograf Ślubny LublinFotograf Ślubny LublinFotograf Ślubny LublinFotograf Ślubny LublinFotograf Ślubny LublinFotograf Ślubny LublinFotograf Ślubny LublinFotograf Ślubny LublinFotograf Ślubny LublinFotograf Ślubny LublinFotograf Ślubny LublinFotograf Ślubny LublinFotograf Ślubny LublinFotograf Ślubny LublinFotograf Ślubny LublinFotograf Ślubny Lublin